Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
ТОВ "Поділля - залізобетон"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Геннадій Олександрович
УкраїнаВінницька областьВінницявул.Тарногродського, 14а
Мапа

ТОВ "Поділля-залізобетон"

ТОВ "Поділля-залізобетон"
Про досягнення та майбутні здобутки розповість директор ТОВ “Поділля-залізобетон” Тарас Миколайович Присяжнюк:
— В даний час будівництво є галуззю, що стабільно розвивається. Залізобетон і сучасне будівництво нероз'ємні один від одного. Заводи ЗБК і їх продукція необхідна як ніколи.
Виробничі потужності та ефективна організаційно-управлінська структура заводу дозволяють вчасно реагувати на зростання попиту на динамічно зростаючому ринку житлового та промислового будівництва. Конкурентоспроможність підприємства на ринку збуту забезпечується за рахунок широкого асортименту залізобетонних виробів, гнучкої цінової політики та високої якості продукції.
Номенклатура продукції заводу постійно розширюється. Потреби ринку залізобетонних виробів дали поштовх на освоєння в остані роки близько десяти видів продукції серед яких: опори ЛЕП (L=9,5-10,5м), стінові кільця колодязів та каналізацій (D=1; 1,5; 2м, H=0,9м), стовпчики для садівництва (L=3м), лотки дорожні водовідвідні та ін. Крім цього на підприємстві введено в експлуатацію нову лінію по виготовленню стінових кілець з терміновим розпалубленням. Така технологія виготовлення залізобетонних стінових кілець має ряд переваг, серед яких: висока продуктивність та якість виготовленої продукції.
Підприємство має власний кар'єр гранітної продукції неподалік м.Вінниця. Малинівське родовище гранітів забезпечує не тільки потреби нашого заводу якісною продукцією, але й потреби найвибагливіших замовників.
Вся продукція випускається на підставі діючих ДСТУ і ТУ затверджених Держбудом України, повністю відповідають вимогам, що пред'являються до сучасних матеріалів, – висока морозостійкість, екологічна і гігієнічна безпека. Підприємство ретельно стежить за якістю продукції, що випускається. Її надійність, доступність вже оцінили багато наших постійних клієнтів.
На здійснення відповідних видів діяльності ТОВ "Поділля-залізобетон" має сертифікати відповідності "УкрСЕПРО". Продукція підприємства виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які перевіряються в атестованій виробничо-вимірювальній лабораторії.
Виробничий процес дозволяє виготовляти вироби по індивідуальних кресленнях замовника. Так, для реконструкції набережної річки Пд. Бугу поруч з кондитерською фабрикою “Рошен” по кресленнях замовника було виготовлено індивідуальні східці для сидінь.
Арматурний цех забезпечує металлокаркасами не лише власне виробництво заводу,але і виготовляє
конструкції будь-якої складності під замовлення.
Основним нашим замовником є ТОВ “БМУ-3” та ТОВ “БУ-7” концерну “Поділля”, які завантажують завод не тільки серійним виробництвом залізобетону, а й індивідуальними замовленнями. Постійними замовниками підприємства є: “ВІННИЦЯБУД”, “БАРЛІНЕК”, “СОЛСТРОЙ”, “ГАРТЕКС”, “Миронівський хлібопродукт”, “БМУ-2 ЛТД”, “Кряж”, “ОПТИМІСТ-Л” та багато інших.І приємно те, що не без нашої участі побудовано такі значимі для м.Вінниця об'єкти як житловий район “Поділля”, торгівельні гіпермаркети “Епіцентр” та “Метро”, реконструкція набережної “Рошен”, кондитерська фабрика “Рошен” та ін.ТОВ “Поділля-залізобетон” — надійний і добросовісний партнер. Команда професіоналів нашого підприємства грамотно проконсультує Вас і допоможе розмістити замовлення. Гнучка система знижок і графік роботи, дозволяє нашим клієнтам отримати залізобетонні вироби на найвигідніших умовах. За згодою замовника готові вироби та конструкції можуть бути доставлені на об'єкт власним автотранспортом. Попит на продукцію достатній. Продукція конкурентоспроможна. Має український ринок збуту.